גברת קורונה עצרה את הנדודים וגברת קרמה החזירה אותי  לבית בהרדוף. הקורונה עצרה את העולם, האטה את הקצב ולראשונה בחיי הרגשתי שאני והעולם נעים באותו קצב. פתאום לא הייתי המרדנית והמשונה, אלא דווקא זו שכבר מתורגלת טוב בלעצור, להסתפק במועט ולעבוד מהבית. הרגשתי ששנות הנדודים היו שנים של הכנה לזמנים האלו. על הקרמה אני מעדיפה לא להרחיב…

ישבתי בכורסת איקאה כתומה בסלון הבית הריק וסרגתי ועבדתי לסירוגין.

חשבתי על הנדודים ובערב כתבתי את הלקסיקון – זה ואמנות החיים בתנועה. העליתי זכרונות, עיכלתי את החוויה, דמעתי מגעגועים ולא הסתדרתי בשום אופן עם הבית הגדול הזה.

ומתישהו – היה כבר אפשר לזוז, או שדמיינו שאפשר רגע להפר את העוצר ונסענו למשאית שעמדה בכליל והמתינה לנו. ושם, במרחב הקטן הרגשתי שוב חופשייה. מחובקת, מחוברת. אסירת תודה לחשמל הנובע מהשמש, לשלוש השמלות ולצפיפות שמחייבת קשר.

והחלטנו שאנחנו גוזרים את הבית הגדול לפרוסה קטנה בשבילנו – משהו ששטחו כשתי משאיות זו בצד זו – מתוך מטרה להשכיר את השאר.

אז ממש עוד שבוע – אחרי עיד אל פיטר ואחרי שבועות ואחרי שכל הילדים יתכנסו כאן למסיבת פרידה זמנית מהבית הגדול – נתחיל לשפץ ולעשות לנו קן קטן כמו שאני אוהבת. ואחר כך נראה – איך משלבים בית ונדודים, בית ומשאית-בית.

ועד שניפגש בדרכים הטובות – מיידעת על שלושת הפירות שהבשילו בגינה שלי:

על ספר השירה שלי כבר חפרתי בורות בעומק כדור הארץ. לא אכביר. רק לספר לכם שהוא יצא לאור ושאני מקבלת עליו תגובות רבות ושהוא משלב תפיסת עולם וחוויות מהדרכים. אפשר לקרוא עליו ולרכוש אותו – כאן.

קשר החלומות – רומן מתח אירוטי דיגיטלי

 לפני עשרים שנה התחלתי לכתוב רומן מתח ארוטי. אלו היו ימי ראשית האינטרנט. גרתי בישוב קהילתי, ערכתי עיתון והקטנה שלי היתה בת שלוש. מאז  שכתבתי, עזבתי ושכתבתי עוד ועוד, משנה את האי.סי.קיו של אז לוואטסאפ… ומתאימה טכנולוגיות וחוויות למציאות המשתנה. העלילה לא השתנתה הרבה – נירית, מורה לאנגלית, נעלמת. גידי בעלה (המהנדס, כמובן) מחפש אחריה, כשאליו מצטרפים תושבי הישוב הקהילתי והמשטרה הכפרית. נירית לא יודעת שהיא נעלמה. מבחינתה, היא יצאה לחופשת יום הולדת ארבעים מפנקת בבית החלימה שבו מפקידים ניידים וכל מה שדומה להם בקבלה. היא תפגוש בחור, כמובן, יהיה להם רומן. סוער. היא תגשים פנטזיות שהיא לא סיפרה עליהן לאף אחד. גידי, בינתיים, יצטרך לספר על סודות אסורים שלו והישוב יהיה כמרקחה, כמו שישובים קהילתיים נוהגים להיות כשדברים אסורים כמו סקס עולים לכותרות.
זה יהפוך להיות משחק מסוכן, מפני שמי שמושך בחוטים  – יש לו אג'נדה משלו…
בקיצור: קשר החלומות – יצא לאור בדיגיטל והוא זמין במחיר השקה 

שבת שלום וברכות

השארת תגובה