לפני שנה נפטרה יפעת מנטל. הכרנו לפני יותר מ-20 שנה, כשאני גרתי ביובלים וערכתי את א-לה גוש והיא גרה במעלה צביה. ראיינתי אותה על תרגום ספר המתים הטיבטי – שתרגמה והתאהבתי.

בחורף 2014 עברתי לירושלים, החורף היה מושלג ומצב הרוח שלי היה רווי משקעים. היא קיבלה את האבחנה שיש לה סרטן. פעם או פעמיים בשבוע שקענו לשיחות טלפון ארוכות על הפיות שראתה וציירה. כשהיא דיברה עליהן, יכולתי לראות ולשמוע ורשמתי את מה שהיא אמרה ומה ששמעתי. זה עודד את רוחנו המשותפת. הפיות אוהבות לרפא את מי שמניח להן לעשות זאת.
אני לחצתי להנחית את הידע לספר וקלפים, יפעת היתה במקום אחר. כמה פעמים נדנדתי ואז שחררתי. היתה לה אהבה גדולה ולא בער לה להפיק שום דבר, מלבד את הרגע הנוכחי.

בהלוויה שלה, הצטערתי ששלא שאלתי אותה פעם אחרונה מה יהיה על הפיות. הסתבר שהיא ביקשה מחברה משותפת למסור לי שהפיות מחכות ושהיא מבקשת שאוציא אותן לאור.
לקח לי שנה. מה אני מבינה בפיות? והרי אמרתי שאני לא עושה עוד הדסטרט. ניסיתי כמה פעמים להרים את זה, וקורונה-שמורונה – לא התרומם.
ביום השנה 21.9 אחותה שלחה לי קובץ קול בווטסאפ של יפעת שרה על הפיות. התרגשתי. ותוך כמה ימים היה הסרטון הזה מוכן (קחו דקה רק כדי לשמוע את יפעת שרה)

נכון שזה עושה לכן קווצ' נובמבר כמו שצריך? לא יודעות מה זה הקווצ' הזה? קשה להסביר, זו תערובת של עצב על הזמן שחלף, עם תחושה עמוקה של הודייה, עם קמצוץ קסם ויאוש. 
בכל אופן, אם בא לכן ערכת קלפים ואת המדריך שיפעת כתבה על הפיות – בואו לכאן:
הדסטרט לקלפי הפיות של יפעת 
י
היו 52 קלפי פיות ועוד 4 קלפי פיה לפי בקשתך, וגם ספרון שבו כל מה שיפעת כתבה על פיות בכלל ועל הפיות האלו בפרט.
רוצה לקבל מסר יומי?

ומוזמנת לקבוצת מסרים בווטסאפ, כל יום ב-11:11 – פיה אחרת עולה לשידור ומביאה את חוכמתה. להצטרפות לקבוצה לחצו כאן. הקבוצה מלווה ותומכת ברוח הפיות ויציאתן לאור.

9 תגובות
 1. נוי הגב

  אשמח לרכוש חפיסת קלפי פיות

 2. אורה ברמן הגב

  סיפור מאוד מרגש. אשמח לדעת יותר על הקלפים. האם עדיין מודפסים ונמכרים?

 3. איה הגב

  שלום

  אני מתעניינת בקלפי הפיות
  האם אפשר לראות כמה דוגמאות?

 4. היי...אני אשמח לרכוש חפיסת קלפים אם עדיין אפשרי הגב

  היי אשמח לרכוש חפיסת קלפים אם עדיין אפשרי

 5. ריקי הגב

  אשמח לרכוש את הקלפים והמסרים

 6. גלית הגב

  אשמח לקנות עוד ערכה של קלפי פיות אשמח שתחזרי אלי תודה רבה

 7. חן הגב

  תודה. מצטרפת לתגובות שנכתבו כאן.. האם הקלפים והספר עדיין זמינים לרכישה?

 8. דנה קלבנסקי הגב

  אשמח מאוד לקנות את הקלפים "הפיות של יפעת"
  תודה

השארת תגובה