שבוע 4 – שבוע הנצח

 
ברוכה הבאה לשבוע הנצח שמכיל את כל העבר והעתיד. הנצח שבו, בסיפור שאנחנו חיות וטוות, אנחנו המנצחות. גם על התזמורות וגם מגיעות במקום הראשון!

יום 22 18.4 חסד בנצח

אם החיים שלך היו ישות חכמה ונצחית, סבתא גדולה ויודעת-כל, שיודעת מה היה ומה יהיה ואיך כל הדברים קשורים אלו לאלו…
ואם היית יכולה לשאול אותה שאלה?

יום 23 19.4 גבורה בנצח

הידע הביוגרפי מחלק את החיים לשביעונים, ממש בדומה לתהליך השבועי שאנחנו עושות. 
כל שביעון מתפתח חלק של ישותנו ויש לו צבע ואופי אחר.
נמשיך למפות את קו החיים שלנו, הפעם בעזרת השביעונים

יום 24 20.4 תפארת בנצח

האני שלנו הוא הדמות הראשית בסיפור חיינו. הוא יוצר, טווה וחווה את מה שיצר. יש לו טביעת אצבע ייחודית וכוונה שבאה לידי ביטוי באירועי חיינו.

יום 25 21.4 נצח בנצח

בשביעון הרביעי לחיינו, האני שלנו מתנסה בקבלת החלטות עצמאיות ראשונות. אלו מתוות נתיב וכיוון. לפעמים משנות את זרם החיים שעליו שטנו עד כה, לפעמים ממשיכות אותו.
איך זה היה אצלך?

יום 26 22.4 הוד בנצח

בשביעון החמישי לחיינו, נדמה לפעמים שאנחנו צריכים לעשות הכול בעצמנו. שכל האחריות עלינו ובלעדינו העולם פשוט לא יתפקד. כשאנחנו מסתכלים במבט קרוב יותר מתברר לנו כמה אנשים (שלא לדבר על ישויות שאנחנו לא רואים) מעורבים ומושפעים מחיינו.
ממשיכים להדהד, אירוע אחרי אירוע את שאלת החיים שלנו…

יום 27 23.4 יסוד בנצח

כשאנחנו מתבוננים בשרשרת האירועים שהנחנו על הדף, בתובנות שאספנו בדרך, משהו מתחיל להתגלות לנו. יש איזה דפוס, או נושא, או אפילו מרכיב קבוע שעובר בין הסיפורים. אנחנו מתחילות לחוש את טביעת האצבע הייחודית שלנו.
נשלים את הפתיחה, נחבר בין המרכיבים ונדגיש את חותמנו שלנו.

יום 28 24.4 מלכות בנצח

הסיפור האנושי מתגלגל ומתפתח לאורך החיים. זרעים שהוטמנו באדמת הילדות, פורחים בשנות בגרותנו ונושאים פירות. החיים מתקדמים, גם מה שנתקע או נשאר מאחור – רוצה לזוז ולמצוא את מקומו במשפחת הדברים.
וגם – טריק שובב להביט שוב על החיים מנקודת מבט נוספת