ההוצאה מתמקדת ומתמחה בנושאים הקשורים בנוכחות והשראה נשית: מיניות, הריון, לידה, אימהות והורות, יצירה וריפוי. ההוצאה חותרת לקדם ספרים, הן בשפת המקור והן מתורגמים, שליבתם היא חוכמה נשית, קדומה ומתחדשת,

ההוצאה מציעה דרך עבודה נשית שמטפחת, מזינה, מלווה ותומכת בכל שלבי התהליך: החל מאיתור כותבות מתאימות, גיבוש כתב היד, קבלת משוב,  סיוע, יעוץ ותמיכה בתהליכי כתיבה, תרגום, עריכה, הפקה ושיווק.   ההוצאה מעודדת שיתופי פעולה ודוגלת ביצירתיות, חדשנות, מעורבות, אכפתיות, שפע ושמחה.

ההוצאה הוקמה בשנת 1999 על ידי נועה ברקת. הספר הראשון שיצא בהוצאה היה "ללדת בבית" שנכתב על ידי מיילדת הבית אילנה שמש והציב חלופה לתפיסה הרווחת שמקומה של לידה בבית חולים.   בהמשך יצאו ספרים נוספים בתחום בריאות, חינוך, בריאות ובישול – שהציעו מידע וגישה לדרך חיים שלמה וטבעית יותר.

הוצאת אדמה משרתת את הצד הנשי של בני האדמה, מתוך אמונה ורצון לטפח את רוח האחווה והכרה בכך שכל אחת חשובה ונחשבת. על ידי הושטת יד זו לזו, נוכל ליצור עולם שבו יש מקום לכולנו.

למשלוח כתב יד

 
malka_cover_010617 (2)-page-001

האמת העירומה של האהבה

אנרגיה מינית היא מקור החיים והיצירה. היא אמצעי הביטוי של כוח האהבה.

חיבור מיני אוהב בין שני אנשים הוא החיבור העמוק ביותר של שתי נשמות בגוף. זהו חיבור תמים, חושני, חוקר, מלמד, חושף ומרפא. כאשר אנו בהקשבה לרטט הארוטי של הגוף-נפש, נפתחת בפנינו אינטואיציה עמוקה וידע של ריפוי.
בספר האמת העירומה של האהבה שוזרת המחברת, מלכה פלדשטיין, פיזיותרפסטית ומטפלת מינית הוליסטית את סיפורה האישי ביחד דרך לשחרור האהבה והמיניות. הספר מציע תובנות, טיפים וכלים להתבוננות פנימית שמאפשרים פתיחה והרחבת היכולת לאהוב, לרפא, להתרפא ולהביא שלום פנימי, זוגי ועולמי.
כל אחת ואחד מאתנו, יש חלום על אהבה. חלום שבו לאהבה אין גבול והיא הכוח המניע לחיים. כל אחד ואחת מאיתנו נושא בלבו זכרון גן-עדן שבו היה נאהב ואוהב.
הספר עוסק גם בתיאור תהליך פתיחת המונוגמיה וחולק עם הקורא תובנות ו"כללי ההלכה" המאפשרים לאהוב יותר מבן/בת זוג אחד ולהרחיב את יכולות האהבה, תוך כדי העצמת הזוגיות.
הספר הזה עשוי לעזור למי שרוצים לחיות חיים מלאים של אהבה תשוקה בריאות ויצירה - למצוא את הכוחות לממש את חלומותיהם.
מלכה פלדשטיין, ילידת 1965, היא מטפלת מינית-הוליסטית. מלכה מסייעת לאנשים להשיל מבוכה, פחד, בושה, אשמה וגם טראומות בתחום המיניות האהבה והאינטימיות ולהתחבר לתקשורת כנה פתוחה וקרובה. בלב, בגוף וברוח. במרחב קשוב ובטוח.
האמת העירומה של האהבה זהו ספרה הראשון

ilana f

ללדת בבית/אילנה שמש

המדריך המקיף הראשון והיחידי שנכתב בעברית ללידות בית על ידי מיילדת הבית אילנה שמש. הספר נכתב בהשראת "מיילדות רוחנית" של איינה מי גסקין, אבל באופן שמתאים לאילנה ולישראל. הספר כולל בתוכו מידע על ההריון והלידה כמו  גם הדרכה, תרגילים והמלצות, מחקרים ומקורות מדעים. הספר כולל פרקים כמו "ומה אם?" הסוקר את כל מה שיכול להשתבש בלידת בית ואיך להתמודד עם הבעיה, ייעוץ והדרכת הנקה ועוד. גם מקומו של האובדן לא מוכחש. כל אלה, שזורים יחד עם עשרות ספורי לידה, חלקם נכתבו על ידי אילנה שמש, חלקם על ידי יולדות הבית.  

hila

אישה יוצרת אמא/הילה שרף גלזר

זהו ספר מסע אל הנשיות, האימהות, ההריון והלידה. הספר מלווה את תהליך ההריון מראשיתו עד הלידה דרך שלבים ורבדים שונים - מהאישי אל החברתי, מהכללי אל הפרטי, מהחייב והמגביל אל המשחרר והיוצר. הילה שרעף גלזר, שחקנית ויוצרת. הספר הוא עיבוד של הצגת היחיד שלה "יומן הריון" שהועלתה בתיאטרון הסימטה. הספר משלב קטעי יומן והתבוננות לצד שאלות, כיווני מחשבה והנחיות לעבודה עצמית. ההריון והלידה משווים בו לתהליכי יצירה ולכן הוא מדריך הן לאימהות והן ליוצרות. את הספר מלווים איוריה של  אמי הדרר, דולה ואמנית.

ometz

האומץ לחלום

ספר לעבודה אישית, אימון באמצעות כתיבה על הגשמת חלומות. דרך האומץ לחלום אותם ודרך שלבי ההגשמה שבדרך.יומן שבו 5 שערים ובכל שער שבעה ימי כתיבה עם הנחיה לתחילת כתיבה. היומן בנוי כך שדרך הכתיבה תעברי תהליך זיקוק ודיוק החלומות

עורכת ראשית: נועה ברקת