הספר שלך – האומנות שלי

הוצאת אדמה מתמחה בספרים בנושאים הקשורים במיניות האשה, הריון, לידה, אימהות, יצירה, ריפוי, השראה ושלום.

הוצאת אדמה משרתת את הצד הנשי של בני האדמה, מתוך אמונה ורצון לטפח את רוח האחווה והכרה בכך שכל אחת חשובה ונחשבת. על ידי הושטת יד זו לזו, נוכל ליצור עולם שבו יש מקום לכולנו.

הוצאת אדמה פועלת מתוך קשר לב ושותפות הוגנת.

למשלוח כתב יד

מי אני?

ילידת 1962 חיה בירושלים (עד קיץ 2017), נשואה לשרון ואמא לשלושה "גדולים" עורכת ספרים, בעלת אדמה – הוצאה לאור ויועצת ביוגרפית

כותבת שירה ופרוזה וממציאה את עצמי מחדש.

לתשובה הארוכה


אישה יוצרת אמא/הילה שרף גלזר

ספר מסע אל היצירה, הנשיות, האימהות, ההריון והלידה.

ללדת בבית/אילנה שמש

הספר משלב ידע הדרכה והמלצות, מחקרים ומקורות מדעים. כל אלה, שזורים יחד עם עשרות ספורי לידה ומלווים בתמונות,

גּוּף מְדַבֵּר רוּחַ – מיכל בר און

כל אדם שפגשתי בחיי, בפגישה מקרית או צפויה, אדם זר או מוכר, אהוב או אחר, הביא עבורי מסר.
בכל מסר היתה ברכה.

נשמה ונשימה/מינה גורדון

מינה היא מורה ליוגה ותרפיסטית ביוגה. בספרה היא מביאה, דרך סיפורי מקרים הכתובים בצורה חיה וחדת אבחנה – את האופן שבו תרגול היוגה יכול לשפר את איכות חיינו. בספר פרקים לבעיות שונות, התייחסות מיוחדת להריון ולידה, כמו גם לזקנה חיובית.

דרך המלכה/אורית אביב

הספר מתאר בדימויים צבעוניים את העולם הנפשי והרוחני של אישה שהפכה לאם. את הספר כתבה אורית אביב, דולה ותומכת לידה ואיירה טוני ארנון.

האומץ לחלום/רקפת ברגר

האומץ לחלום הינו יומן להגשמת חלומות. יש לנו חלומות גדולים וחלומות קטנים, יש לנו חלומות שעומדים על קצה הלשון, חלומות מעורפלים….

פעימות לב

הספר פעימות לב מספר סיפור של אובדן ושברון לב לצד תשוקה לחיים, ריפוי ועזר לזולת. לימור הירשברנד מספרת את סיפורה של בר, בתה ואת סיפור ההתמודדות שלה

צל בתוך המים/שחר קדמון

בין זריחה לשקיעה, בין אור וצל, נפרש סיפורו של שחר: מילד טבע בבית הילדים הקיבוצי בשנות השישים – עטיפהאל לוחם ביחידת הקומנדו הימי; מאהבת נעוריו הראשונה בשדות העמק – אל ארבעים הימים והלילות שבהם הוא מלווה את אביו אל מותו.

ידיד נפש/נועם דיצ'ק

נעם, יליד 1978, חי בכישורית שבגליל, כפר לאנשים עם צרכים מיוחדים. את יומנו המרגש התחיל לכתוב בגיל 14, כמה חודשים לאחר שהתגלה כי הוא חולה ב-ALD, מחלה חשוכת מרפא הפוגעת במערכת העצבים.